Listopad 2012

pozastavení

29. listopadu 2012 v 18:32 | teres† |  diary
Tumblr_me9ac1eehn1rkzcfno1_500_large

no tak nadpis mluví za vše že. mám zákaz na počítač.. vrátím se neváím kdy, snad co nejdřív!:D takže mě affs prosíím omluvte, nebudu obíhat. doufám že o víkendu mě sem pustěj.. :D zatím se mějte, až se vrátím, určitě napíšu velkej článek, protože mám vážně o čem psát.. ahoj

teres

Inspiration #3

27. listopadu 2012 v 20:24 | teres† |  inspiration
to prostě chceš! *_*

Quotes #2

25. listopadu 2012 v 20:25 | teres† |  inspiration
#1 Ty jí vnímaš jako obyčejné, neoblíbené, ničím zajímavé děvče s kterou se někdy za čas pozdravíš. Jenžem ty nevíš, že o ní se zajímá spousta chlapců a každý z nich by udělal všechno pro to, aby si jí mohl získat. Jenže ona je všechny odmítá jen kvůli tobě a čeká, že se vzpamatuješ. .

#2 Ten kdo miluje se vrátí, že? Ne. Proč? Protože ten, kdo miluje, neodejde.


#3 Nesuď člověka podle okamžiku a podle toho jaký byl v minulosti, protože nikdy nevíš, jakým je dnes.

#4 Víš co je hrdinství ? Být jen kamarád s osobou, kterou miluješ sebevíc, jen proto, aby si ji neztratil úplně .


#5 Zajímavé je, že druhý o mně vždy vědí víc než já sama.


#6 Nejdůležitějším úkolem přítele je, aby ti byl nablízku, když se mýlíš.
Když máš pravdu, jsou po tvém boku téměř všichni.

all the people think that they know me, but they actually don't.

22. listopadu 2012 v 15:10 | teres† |  diary

dneska jsme s mamkou, s babičkou a s dědou:D jsme se byli podívat na další střední škole v Kutný Hoře.. no, je to tam fajn, je to tam velký jak kráva, bludiště jak něco:DD ale stejně mě to táhne víc do těch Čelákovic.. :)
ještě předním, ráno, jsem byla jenom s mamkou ve škole u tý psycholožky,. no jak jsem psala, že sjem dělala ty testy na jakou profesi se hodím atd., noo tak jsme byli na výsledkách. řekla mi všehcno, co už dávno vím, takže nic zajíamvýho ani překvapivýho to nebylo.. :D to co chci dělat, mi schválila.
přišla k nám nová spolužačka-a já zrovna nebyla ve škole:D nevadíí, seznámím se zítra (snad).
s M. se nebavím od tý doby, co jsem omylem odeslala tu zkurv*nou smsku.. sakra.

:) <3

don't tell me to stop crying if you don't know how i feel inside

19. listopadu 2012 v 19:00 | teres† |  diary
čáoo jasani,
pondělí odpoledne, co děláte? :P já jsem si zrovna uklidila pokoj a teď jsem si udělala čas, abych tu napsala nějaký článek.. -_- :D
tenhle víkend, od pátku do neděle, byl naprosto supeeer. byla u nás terina, v sobotu tady v tý prdely byla ta zábava, tam jsme sice nešli, ale byli jsme venku se spolužákama a to byla rozhodně větší prdel než sedět tam a čumět, ještě k tomu když tam byli všechny rodiče.. :D měli jsme coluuu :D a pak vodku s džusem..
uhjddtnvnbasgz, naše třídní mi říkala, abych řekla doma, že jí má maminka zavolat kvůli mým hrozným známkám na čtvrtletí. a do p***! vždyť je to jen blbý čtvrtletí, do pololetí to ještě dáám... (snad). mámě jsem to ještě neřekla, protože se hrozně bojim co jí ta pinda nakecá, už to uplně slyšim "vaše terezka se hrozně moc zhoršila, domluvte jí nějak".. ach nee, stejně jí to budu muset co nejdřív říct, jinak se třídní posere proč maminka nevolala.. -_- btw, když tu nebudu, musí vám dojít že jsem jí to řekla a že jsem dostala zákaz na pc.
mimochodem jsem ten nejtupějí člověk na světě, ppprooooč?!! blbá, blbá, blbá a ještě jednou BLBÁ. znáte to psaní smsek tomu, kdo se vím líbí, ale nakonec jí smažete a neodešlete? pfff... tak já debil... jí omylem odeslala (M.), a je to v prdeli. sorry za ten výraz. zítra s ním mám čtyři hodiny, musim ho totálně ignorovat nebo nevím, ale je to trapárna jak svině. sorry za ten výraz, ale to jinak nejde (!) už bych neměla psát tyhlety smsky, protože vidíte co se stane když to debil omylem odešle. on si jí přečetl určitě, protože odepsal ale já už pak ne. je mi hrozně trapně. sntjvhenvsehltwlsd je to v prdeliiiiii. ne, už se nebudu omlouvat. zítra vám snad (určitě!) napíšu jak probíhali ty hrozný čtyři hodiny.. já se tak netěším.. držte mi palce, no.

čáu.

Teď už vím, že svět je plný lží. Že některým lidem, jsem jen v hlavě přítěží.
Život není zlej, to jenom lidi jsou svině. Podrazí ti nohy, pak se tváří nejvíc nevinně.
A proto je neřeším.. a ani nemám v pláně.
Teď jsou happy, ale jednou dojde i na ně).

z víkendu.. #banándoxichtu :DDDDDDDD je to trapný, ale my se bavili dost :D

ne, nesmějte se :DDDDDDDDD
(Teriny výraz mě dostává :'DD)

idk idk idk idk

18. listopadu 2012 v 18:41 | teres† |  diary
ahoj, ahoj ahoj.. sorry že jsem tu týden nebyla, ale neměla jsem nějak náladu.. teď se mi nechce ani psát člnek za celej tejden, tak třeba zítra.. snad.. :D


Feel alive

11. listopadu 2012 v 12:27 | teres† |  diary

Od čtvrtka jsem tu nebyla a měla jsem taky pěkně nabito.. V pátek, jak jsem vám psala, jsme byli s Terinou se podívat v těchb Čelákovicích na školu. Vypadá to teda jako vězení :DD ale když jsme vlezli dovnitř, bylo to docela pěknýý. Ale než jsme do tý školy vlezli, tak to bylo půl hodiny rozhodování jestli tam vůbec půjdeme.. :D Ale tak dobrý, je to tam pěkný, zjistili jsme že je to soukromá škola takže se tam platí trochu víc, ale řekla bych že to takovej problém nebude.. :)
Pfff, včerejškek! :D V půl čtvrtý jsme jeli s kamarádama a kámoškama do kina na ten Kozí příběh se sýrem :DD Jako fajn, byl oto pěkný, ale tak možná pro ty malí děti :D Taky jsme v tom kině byli jediný v našem věku:DD Pak jsme šli do futura, koupila jsem tam mámě knížku k Vánocům a zas jsme jeli vlakem domůů. Bylo to fáájn :)
Potom když jsem přijela domů, měl u nás fotbalovej tým rozlučku tak jsem tam pomáhala taťkovi, protože jich tam bylo fakt hodně :D Byl tam i Dominik - můj bejvalej spolužák, teď chodí co céčka - , ale ten tam spal takže jsem s ním moc nemluvila, teda dokud jsme nedostala na starost ho doprovodit domů, protože byl na sračky!:DD To bylo jako fakt něco.. v životě už nikoho nevedu přes půlku vesnici ožralýho! :D Ne jenom že mi kecal uplný sračky o tom jak mám krásný oči a bla bla bla, chtěl mi dát pusu, pak mi kecal něco o M., třikrát se otočil a chtěl jít zpátky na tu rozlučku, pak taky u nás chtěl spát, protože se bál rodičů... :DD Nakonec jsem ho tam dokopala, sice jsme šli asi hodinu a půl, ale domů došel :D Pak si mě ještě ráno dovoluje probudit, že na něj rodiče trochu řvali ale jinak dobrý. :DD Takže takhle, no. Teď si nadávám že sem ho nenechala aby mi tu pusu dal.. :D Ale když vím, že chce A. tak by se druhej den dozvěděl že udělal blbost..
Teď jedu s mámou pryč, doufám, že si něco koupim :D

No nic, mějte seee :)

"I see you."

8. listopadu 2012 v 20:52 | teres† |  diary

ahooj,
joo zítra se zase uleju ze školy, jedu s Terinou na den otevřenejch dveří do Čelákovic *_* v sobotu jedem s pár lidma ze třídy do kina na kozí příběh:'DD takže mám celkem nabito..
dneska jsem byla ještě s dvouma spolužákama u psycholožky a dělali jsme nějaký testy jaký povolání by se na nás nejvíc hodilo.. ale nejdřív jsme dělali nějakej IQ test, kterej byl kurva těžkej! :D toto zase dopadne.. -_-
jinak, s M. jsem si dneska psala smsky<33 on měl přijet sem na zápas, ale mě furt přesvědčoval o tom, že sem nejede, a pak mi debil napíše, že tady je, ale že už se nemám chodit dívat že už to skoro končí.. no tak jako.. bez komentáře!:D
ughhhh, někdo mi začal psát smsky. "I see you", včera, a dneska "I still see you." Okay, mám trošku strach...:D Snad to rychle zmizne.. připomíná mi to A z PLL! :DD

mějte se, ahooj

why do i love you so much when i can't have you?

5. listopadu 2012 v 20:35 | teres† |  diary

.....'Cause I'm falling to pieces ♫

heey guys, ugh je pondělí, vážně suprově jsem se vyspala a ve škole to byla pohroma. psali jsme z fyziky, z chemie a dostávali jsme známky z diktátů. samozdřejmě všechno hrůůza. se na to můžu taky vysrat, fakt že jo.. :/ pak doučko z matiky, aspoň už to trochu chápu, ale zejtra píšem tak doufám že dostanu aspoň trojku, jestli ne, tak jsem v prdeliiiii.
jinak, jak se máte? já přežívám. je to jak na houpačce, jednou super happy a pak hrůza hrůza hrůůza..
věc nad kterou se můžu radovat: zítra 4 hodiny s M. yes.. doufám že si aspoň pokecáme..
už mi docházej slova, nevím co bych napsala. naosled sem tu byla v pátek, no, víkend normálka, v sobotu jsem hlídala barunkuu:D a v neděli trénink a pak už jenom nuda. prostě nic zajímavýho.
v pátek jedem s Terinou na den otevřených dveří do Čelákovic, se záměrem se ulejt ze školy, ale tak aspoň se tam koukneme:DD no a v sobotu nejspíš pojedem s partou od nás ze třídy do kinaa, ale ještě to není moc jistý..
jdu omrknout blogy affs.
článek o ničem.

pfff. ahoj


Hello, November!

2. listopadu 2012 v 16:09 | teres† |  diary
530779_448551445191300_244081588_n_large

áhoj,
dneska jsem nebyla ve škole:DD protože včera jsme byli se skupinou na předtančení někde v Seči (nebo na Seči? co já vim :D) a přijeli jsme pozdě v noci, takže my mamka řekl,a že mám zůstat doma (mami mami miluji těě přišla jsem o tělák:D). byla tam i Petra Černocká, no víte ta zpěvačka.. Saxána :D bylo to fájn a bylo to tam celkem luxusní:D takovýhle luxusní předtančení by mohli bejt častějc -_- a nejvíc mě naštvalo, že jsme tam mohli i spát (protože to bylo v hotelu a ta firma by nám to zaplatila:/) jenže kvůli jedný holce která musela další den do školy jsme jeli domů..
takže jsem se hezky ráno probrala až v půl desátý -_- , zapla si noťas a zkoukla nový TVD :D potom pro mě přijeli babička s dědou a jeli jsme k nim.. no a za půl hoďky jdu na trénink..
už jsem si nějak tak v hlavě říkala co sem napíšu, ale nějak mi to všechno vypadlo :D možná jsem ještě chtěla napsat, že budu dělat takovej ten projekt 30 dní, jestli víte, co to je.. :D
už se hrozně hrozně děsně moc těším na 17.listopaaad! v týhletý prdel světa bude mít koncert jedna kapela, a je to pojatý jako zábava, takže jsem se dohodla s Terinou a půjdem tam:D navíc tam na tý zábavě budou i naši, takže bude prázdnej barák a můžem si udělat house party :DDDDDDDDD no to by asi neprošlo, ale nevadí, myslím, že já a Terina na stejně něco vymyslíme:D taky padnul návrh že půjdeme pít, ale to jsem zamítla -_- tak uvídíme no.. :D
článek už píšu půl hodiny a mezitím mi napsal jeden Teriny kamarád, jestli jdu s ní a s nim chlastat, 17.listopadu. takže dobrý no.. já nemám toho jejího kamaráda moc v lásce, ale tak na každýho se snažím bejt aspoň trochu milá :D a já myslela že jsme si kurva dohodli že budeme na tý zábavě. FUCK. ještě si počkám na její vyjádření :D
pak je tu ještě jedna věc. M. když nepočítám že si s ním někdy na fb píšu, že se maximálně tak pozdravíme a to je asi vše.. tak z toho nic nikdy nikdy nebude. ach jo. on má nejlepšího kamaráda kterej se hodně baví s Anét, takže mi Anet řekla, že mu ten nejlepší kamarád říkal ať do mě jde, nebo co (:DDD) a on řekl, že je blbej. no, tak a mám jeho vyjádření ke mě. pěkný co. :D to je jedno, rači na to už nebudu myslet.

tak já už frčím na trénink, zatím se mějte :)
teres

už jste se setkali s mím imaginárním přítelem? *_*


:DD